Poszukując interesujących rozwiązań do łazienki, warto zwrócić uwagę na płytki, które będą miały bardzo duży wpływ na kolorystykę, ogólny odbiór pomieszczenia.

Wiele osób poszukuje płytek nieszablonowych, posiadających ciekawe kolory, płytek które mogą bardzo ciekawie wpływać na wygląd wnętrza. Jednym z nich są płytki Egen Hope, są to płytki charakteryzujące się ciekawą, nieregularną kolorystyką, możemy zakupić płytki niebieskie, zielone czy też beżowe.

Błyszczące płytki do łazienki i kuchni

Czym charakteryzują się płytki Egen Hope?

Seria Egen Hope to płytki glazurowane, posiadające powierzchnię błyszczącą. Jest to płytka, która posiada wymiary 7,5 x 30 cm. Sprawdzi się bardzo dobrze na ścianie nie tylko w łazience, ale również w kuchni, przykładowo pomiędzy meblami. Tego typu płytki mogą być także łączone z innymi kolorami, dzięki czemu możemy uzyskać bardzo interesujący efekt. Często łączymy płytki o kształtach nieregularnych z płytkami w standardowej kolorystyce, przykładowo z płytkami czarnymi czy też białymi, zyskując w ten sposób interesujący efekt na naszych ścianach. Płytka Egen Hope to materiał błyszczący, zatem możemy stworzyć bardzo eleganckie wnętrza, osiągnąć bardzo interesujący efekt architektoniczny.

Płytki z serii Egen Hope jest to glazura, ceramika stosowana na ścianach. Glazura jest materiałem typowym dla łazienek oraz kuchni, płytki tego typu otrzymuje się z gliny, różnego rodzaju krzemionek oraz barwników. Najczęściej na glazurze znajduje się wodoodporna powierzchnia szkliwa, dzięki temu płytki bardzo dobrze sprawdzają się we wszystkich pomieszczeniach mokrych. Jednak ze względu na śliską powierzchnię i delikatną strukturę nie wykorzystuje się ich na podłodze. Dodatkowo są one bardziej kruche niż przykładowo gres, zatem jest to materiał, który sprawdzi się na ścianie, jak również możemy wykonać z glazury obudowę wanny czy też innych elementów naszej łazienki.

Seria płytek Egen Hope to modele takie jak Blue, Mink czy Olive, które charakteryzują się bardzo żywą kolorystyką, są to płytki bardzo ciekawe, które zmieniają wygląd naszych łazienek czy też kuchni. Na stronie https://e-plytki.eu/pl/c/HOPE/8055 możemy zakupić płytki Egen Hope, dostępne są w różnych odcieniach. Są to płytki łazienkowe, które mogą sprawdzić się we wnętrzach o różnej powierzchni, możemy także połączyć płytki tego rodzaju z inną kolorystyką, utrzymując bardzo interesujące efekty.