Kontenery z płyty warstwowej mają wiele zastosowań, możemy wykorzystać je na działce, jako kontener mieszkalny dla pracowników.

Często pełnią także rolę kontenerów handlowych, dużą ich zaletą jest możliwość ustawienia bez pozwolenia na budowę. Dzięki temu zmniejszamy koszty, jak również możemy zastosować je w miejscach gdzie nie uzyskamy pozwolenia na budowę. Kontener handlowy w centrum miasta będzie bardzo dobrym pomysłem ze względu na wysokie koszty zakupu czy też wynajęcia działki. Często także na wynajętej działce nie możemy postawić stałych budynków.

Uniwersalne kontenery mieszkalne

Domy mieszkalne z płyty warstwowej

Kontenery mogą być produkowane w różnych konfiguracjach, jeżeli poszukujemy pawilonów dla pracowników mogą być one wyposażone w łazienkę, toaletę, ogrzewanie gazowe lub też elektryczne. Będą wyposażone w bojler, kabinę prysznicową, podłączymy także elektryczność, butlę gazową. Dzięki temu jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku kiedy firma wykonuje usługi w miejscach trudno dostępnych, oddalonych od miast, gdzie można wynająć pokój w hotelu czy też pensjonacie. Nowoczesne domy mieszkalne z kontenerów zapewniają wiele wygody, mogą być to obiekty całoroczne dzięki zastosowaniu ocieplenia. Zaletą jest łatwość montażu, w tym przypadku wystarczy wypoziomować podłoże, postawić pawilon na pustakach czy też balach drewnianych.

Często z pawilonów korzystają firmy budowlane, które również wykorzystują je jako kontenery biurowe, pomieszczenia magazynowe. Możemy przystosować je także na potrzeby garażu, dzięki czemu można przechowywać z nich pojazdy, sprzęt. Dużą zaletą jest możliwość konfiguracji jeżeli chodzi o kształty oraz lokalizację okien oraz drzwi. W przypadku pawilonów usługowych oraz handlowych można zastosować duże przeszklone ściany, wygodne wejście dla klientów, pawilony można także łączyć, przygotowując zaplecze dla pracowników czy też miejsce magazynowe.

Łatwość konfiguracji, możliwość zastosowania na niedużych działkach sprawia, że domy mieszkalne z płyty warstwowej cieszą się dużym zainteresowaniem firm, które chcą przystosować je jako pomieszczenia dla pracowników, pomieszczenia socjalne czy też magazynowe. Bardzo dobrze sprawdzają się także jako portiernia, będą to wówczas mniejsze pawilony wyposażone w ogrzewanie, które można dostosować kolorystycznie do wymagań klienta.